Вітаю Вас, Гість

2018-2019 навчальний рік

Гордість школи і районуНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются


Усі зірочки нашої шкільної Галактики впевнено крокують до своєї мрії, чітко знають, чого хочуть досягти в житті, і завжди прагнуть більшого. Таким є учень 4 класу Токарівської ЗОШ Дмитро Гавловський. Жодне шкільне свято не проходить без участі ерудованого, відповідального, дисциплінованого, чуйного, товариського, артистичного школяра. Дмитро не раз доводив, що він найкращий. У цьому навчальному році посів ІІІ місце у відбірковому етапі районного конкурсу майстрів художнього читання «Наша Земля – Україна!» і став лауреатом обласного конкурсу. У складі колективу школи «Симфонія» посів І місце в обласному конкурсі фольклорного мистецтва «Україна колядує».
Успіхів тобі, наша зірочко!

Адміністрація Токарівської школи,
класний керівник 4 класу Баклан Г.Л
.

 


На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят

Школа багата цікавими та обдарованими дітьми. Кожен з них знайшов своє місце у різних напрямках діяльності від цікавих математичних, логічних завдань до надзвичайного різнобарв’я творчих. Саме такими є учениці 4 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - Гончар Марія та Осипенко Алєся, які проявляють себе у різних амплуа. Начитані,  ерудовані, наполегливі, старанні, відповідальні, творчі. Вони  не тільки вчаться на відмінно, а й беруть активну участь у житті школи, району. Жваві  учасниці та переможниці шкільних, районних, міжнародних конкурсів.  Маша впевнена ведуча, коли треба емоційно декламувати вірші, у творчих завданнях – тонка художня натура. Дівчинка торує всім шлях у царині мистецтва. Алєся наполеглива в навчанні, прагне постійно удосконалюватися. Вона завжди іде назустріч, випробуванням і не здається. Чим важче завдання, тим більш цікаве воно для неї. Переможниця конкурсу «Міс осінь-2017»

Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею.

Адміністрація Токарівської школи, класний керівник 4 класу Баклан Г.Л.

2017-2018 навчальний рік

 

Гордість школи і району

    Приємно спостерігати за досягненнями та успіхами учнів 9 класу Токарівської ЗОШ Бородіної М. та Войташенко В. Вони активні в усьому: пробують себе в ролі дослідників, експериментаторів, першовідкривачів, режисерів буктрейлерів, проектів. Їх ІКТ-грамотність на високому рівні.

        Бородіна Марина  цьогоріч посіла ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з ІКТ, IV місце - у районному конкурсі учнівської молоді з користування персональним комп’ютером,  конкурс учнівських проектів декілька років підряд приносить перемогу. Серед 1400 учасників Всеукраїнського конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» потрапила у фінал і з нетерпінням чекає на участь у ньому в м. Одеса. Літературні та заочні конкурси МАН у  різних номінаціях налічують численні перемоги. Учениця - умілий організатор, ініціатор творчих справ класного колективу, член збірної школи з волейболу, наполеглива, товариська, завжди відкрита, щира і доброзичлива.

        Войташенко Владислав із 7 класу віддає перевагу хімії. Формули, коефіцієнти, рівняння реакцій з легкістю піддаються йому, а за виконанням домашніх експериментів із захопленням спостерігає вся родина.   Два роки поспіль ставав призером районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії: ІІ місце -2018 р., IV місце – 2017 р. Учасник шкільної команди  патріотичної гри «Джура». Влад відповідальний, надійний, добрий, вирізняється гарною пам’яттю, незалежним і оригінальним мисленням.

        Прагнення учнів пізнати, вивчити світ з кожним разом стає сильнішим. Допитливість, ініціативність, активність учнів приємно вражає. Пишаємося дев’ятикласниками та бажаємо творчих успіхів і здійснення всіх мрій.

 

Адміністрація школи Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

Гордість школи і району

Творчі звершення – це результат особистої цілеспрямованості, наполегливості і рішучості у досягненні поставленої мети. Щоб виховати у собі ці якості, слід виробляти впевненість у власних силах і будь-що доводити розпочату справу до кінця. Саме такими принципами керується Юхновець Олександра,  учениця 7 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Любов до науки, захоплення нею, бажання вчитися і пізнавати все нові та нові грані улюблених предметів – усе це притаманне дівчині. Вона допитлива, старанна і наполеглива, тож має відмінні знання з усіх шкільних дисциплін.  Але найулюбленішими є уроки розвитку мовлення. На них школярка розкривається повністю. Вона може гарно написати як прозовий твір, так і вірш. Її вірші неодноразово друкувалися в районній газеті. Торік учениця була переможцем районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.

Олександра дівчинка мудра не за роками, справедлива, доброзичлива. Але найголовніше, що всі цінують у Саші, — це краса її душі, щире серце і відданість у дружбі. Дівчина завжди готова прийти на допомогу однокласникам та вчителям, взяти на себе відповідальність за будь-яку доручену справу. Тому не дивно, що шкільна родина одностайно обрала Олександру президентом шкільної республіки «ТЕМП».

У майбутньому Олександра хоче пов’язати своє життя  із юридичною справою.

Тож щиро бажаємо їй здійснення всіх мрій.

Адміністрація Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2016-2017 навчальний рік

Гордість школи і району

 

 

   Серед цьогорічних випускників Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  є творчі, наполегливі, талановиті учні: Морарь Олена, Синиця Віталіна та Ігнатенко Катерина. Дівчата виявляють свою творчу ініціативу як на уроках, так  і в позакласному житті:  гарно декламують вірші, співають та танцюють.  

Неможливо навіть уявити, як  вони  встигають брати участь в усіх  заходах, що відбуваються не тільки в школі, а й поза її межами. Конкурс художнього читання «Наша земля – Україна», обласний заочний конкурс «Фольк-Фест», огляд-конкурс «Таврійський барвограй», туристичні змагання – це далеко не всі заходи, в яких учениці беруть участь із задоволенням. Обов'язковим номером  шкільного заходу або концерту при Токарівському будинку культури є чудова пісня у виконанні цього тріо. Кожна з них – це творча особистість, талант, всебічна обдарованість.  

   Бажаємо дівчатам зберегти цю жагу до прекрасного на все життя, пізнавати світ, отримувати знання, набиратися досвіду та не втратити свою здатність робити наш світ кращим!

   Подальших звершень та перемог!

Адміністрація Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2015-2016 навчальний рік

Гордість школи і району

Талановиті учні – це майбутній потенціал нашої країни, вони потребують підвищеної уваги й підтримки.   Новосільська Дарія,  учениця Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – президент школи з 2014 -2015 н.р.. Активна, добра, наполеглива, ціленаправлена дівчина. Їй цікаво не лише виборювати призові місця, а й  захоплюватися процесом навчання, підготовки та  пошуків. Дарія постійна учасниця І, ІІ етапів Міжнародних конкурсів знавців рідної мови імені Петра Яцика і Т.Г. Шевченка, олімпіад з хімії, інтерактивних конкурсів «Бобер», «Кенгуру», «Геліантус», «Соняшник». Дівчина   захоплена рукоділлям – бісероплетінням, вишиванням, її ялинки з природного матеріалу посідали призові місця у районному конкурсі «Букет заміть ялинки».

Дарина охоче береться за нову справу  і доводить її до кінця. Постійно бере активну участь у громадському житті класу, школи, села, є активною  учасницею шкільної  агітбригади «За здоровий спосіб життя».

 Ми глибоко віримо, що Дарія піде обраним шляхом твердо і впевнено, здобуде багато славних перемог, досягне вершин успіху у майбутньому

 

 

Адміністрація школи

2014-2015 навчальний рік

Гордість школи і району

Багатогранність талантів восьмикласника та шестикласниці Токарівської школи,  Берновеги Євгена та Бородіної Марини, майорять серед  учнівської молоді школи. Євген гарно співає, проявляє акторські здібності, читець віршів, підкорює олімпіади з географії, хімії. Марина активна учасниця агітбригад, районний переможець мовознавчого конкурсу ім.. П. Яцика, учнівських проектів. Досягнення школярів відзначені численними грамотами, дипломами. Вони знають про що мріють. Адже для досягнення заповітної мрії потрібно вміти вчитися, працювати над собою, розвивати свої здібності і удосконалювати їх. Школярі вдало виконують ці завдання. Бажаємо успіхів у навчанні.